• wyszukaj nocleg

Miasto

rodzaj noclegu

do centrum

cena max
+ wyszukiwanie zaawansowane
  • Aktualne imprezy, koncerty i wydarzenia
Przepisy o odwróconym kredycie hipotecznym uchwalone

Sejm uchwalił ustawę o odwróconym kredycie hipotecznym. Określa ona zasady podpisywania umów, prawa i obowiązki stron umowy oraz reguły rozliczenia zobowiązań z tego tytułu.

Przekręt „na pliki cookies" - zatrzymano podejrzanego

Komenda Główna Policji poinformowała o zatrzymaniu 31-letniego Krzysztofa H. w związku z prowadzonym przez policjantów stołecznego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą pod nadzorem prokuratury okręgowej śledztwem w sprawie oszustwa na szkodę 341 osób. Mężczyzna podejrzewany o realizację głośnego przekrętu „na pliki cookies" został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Droga Finlandia

Finlandia jest trzecim najdroższym krajem wśród państw Unii Europejskiej! Droższe są jedynie Danie i Irlandia – podaje Europejski Urząd Statystyczny Eurostat.

Flaga Finlandii

Oficjalna flaga Finlandii różni się od tej używanej powszechnie przez obywateli. Na tej drugiej znajduje się niebieski krzyż na białym tle. Oficjalny sztandar wzbogacony jest o jeszcze jeden element.

Rovaniemi – miasto w Laponii

Rovaniemi to miasto, które kojarzyć należy z dwiema rzeczami: brodatym panem przynoszącym dzieciom prezenty i północnym kołem podbiegunowym.

Białe noce w Finlandii

Są na świecie miejsca gdzie przestępczość nie wzrasta po zachodzie słońca z prostej przyczyny: słońce tam nie zachodzi! Do takich krain należy Finlandia – przestrzeń gdzie na własnej skórze można doświadczyć czym są białe noce.

Symbole fińskiej natury

Niedźwiedź, łabędź, okoń, brzoza, granit i konwalia. Co łączy tych sześć rzeczowników? Są to symbole fińskiej natury. A o tym, że dla Finów nie są rzeczą błahą, świadczy fakt, że zostały wybrane na drodze ogólnego głosowania ludności.

Wstąp do Doliny Muminków

Amerykanie mają swój Disneyland, a Finowie – Muumimaailme, czyli krainę poświęconą Muminkom – sympatycznym, pastelowym i brzuchatym stworkom wykreowanym przez Jonsson Tove.


  • Zobacz noclegi w miastach
Serwisy | Rejestracja

Polecamy: Sylwester w górach | Sylwester na Słowacji | PKP rozkład | noclegi nad jeziorem | noclegi w Warszawie | stoki narciarskie
stat4u